top of page

Sexuální harašení na cestách

Je známo, že ve státech jako je třeba Indie nebo Pakistán, žije mnoho mužů, které velmi přitahují ženy z jiných zemí. Nejčastěji ženy z evropských zemí. Jak se tedy vyvarovat nepříjemných zážitků?Kde musíte být opatrné?

Většinou se jedná o státy s velmi tradičními a konzervativními společnostmi. Sex před svatbou je nemyslitelný. Ženy jsou zahalovány a mají vyhrazená místa ve vlacích či autobusech a dokonce i vlastní fronty na jízdenky i vstupenky. Na některá místa třeba nemají ženy povolený přístup.


Proč se líbíme cizincům?

Jak jsem již zmínila, obvykle se jedná o státy, kde se ženy musí zahalovat. Takže když tam přijedete v tílku a krátké sukni, místní muži z vás nespustí oči jednoduše proto, že nejsou zvyklí na tolik odhaleného ženského těla. A to se jim samozřejmě líbí a začnou s vámi flirtovat. Někdy se i může stát, že se jim budete líbit i když budete mít dlouhé kalhoty a rolák. Je totiž známo, že nejen v České republice, ale na celém světě se mužům líbí, když je na ženě vidět, že o sebe pečuje. Upravené nehty, vlasy, čisté oblečení, doplňky. Je pravda, že i ty zahalené ženy o sebe rády pečují, ale kvůli náboženství a tradici, musí svojí krásu skrývat.


Jak se tedy vyhnout nepříjemným situacím?

Nejlepší možnost je cestovat s mužem, ať už je to váš manžel, přítel nebo kamarád. Určitě vás to neochrání na 100%, ale aspoň u sebe budete mít někoho, kdo vám pomůže se dotyčného zbavit. Samozřejmostí je oblečení, co nejblíže přizpůsobené místním zvyklostem. Stačí když si obléknete něco volnějšího a nějakým způsobem si zahalíte hlavu.


Nejčastější finty:

  • Náhodné doteky.

  • Dlouhé prohlížení si vaší postavy.

  • "Omylem" do vás narazí.

Ať už na vás budou zkoušet cokoliv, vždy je ignorujte. Když na vás budou pokřikovat a pískat, neotáčejte se a hleďte si svého. Na pláži se nesvlékejte do plavek, raději běžte někam stranou. A hlavně - vyhýbejte se očnímu kontaktu.

 

Opatrnosti není nikdy na zbyt. Tak vám přeji příjemnou dovolenou bez žádných komplikací.


Pac a pusu, Katy

0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page