top of page

About blog

Psát vlastní blog byl vždy takový můj malý-velký sen. Ovšem až po 20 letech mého života jsem zapracovala na sebevědomí a sebrala odvahu na to, vypustit do světa moje zkušenosti, příběhy, plány i sny. Na tomto blogu najdete můj život ve fotkách + cokoliv, co mě baví a co bych ráda předávala vám, mým čtenářům. Jsem poměrně spontánní člověk, takže vám nemůžu zaručit, že tento blog bude ještě za 5 let pouze na téma cestování a zdravého životního stylu (dost možná se přidá pár nových odvětví), ale můžu vám slíbit, že se ho pokusím vést co nejpoutavěji a nejužitečněji, jak jen to půjde. O to se ale snažím už od začátku, tedy od 19. 11. 2019.

 

Ať už jsi cestovatel, milovník naší planety, zastánce zdravého životního stylu nebo jsi podobně naladěný/á jako já, doufám, že na tomto blogu najdeš dostatek inspirace a příjemného čtení.

Pac a pusu, Katy

About Me

Celým jménem se jmenuji Kateřina Jechová, ale všichni mi říkají Katy. Jsem listopadové dítě roku 1999, tudíž mi je 23 let. Mám hodně specifický smysl pro humor, snadno se pro něco nadchnu a snažím se furt něco dokázat. V mém offline životě se samostudiem zabývám astronomií, egyptologií, investicemi a vším, co se zaobírá zákonem rezonance. Ve volném čase se věnuji mým nejbližším, popíjím prosecco, koukám na pohádky od Disney (nebo seriál How I Met Your Mother), fotím, co mi na oči přijde, čtu knihy, poslouchám podcasty, golfuju, spinninguju a vymýšlím, do jaké destinace příště vypadnu.

YouTube

  • Black YouTube Icon

E-mail 

Follow

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Tik tak
  • Černá Pinterest Icon
bottom of page