top of page
  • Kateřina Jechová

OBLÍBENCI | prosinec 2020

Je poslední den měsíce, a to neznamená nic jiného, než že vám dneska představím několik produktů, které jsem si oblíbila, a ráda bych vám je doporučila. Je libo inspirace na knížku, kosmetiku, doplněk stravy nebo elektroniku?Knížka: Jak si správně přát 3.0 - Pierre Franckh

Tuto knížku nejlépe vystihuje její název. Jedná se o sebe-rozvojovou knihu. Úzce souvisí se zákonem přitažlivosti / Tajemstvím / pozitivním myšlením / sílou myšlenky. (Výběr nechám na vás.) Je poutavě a lidsky psaná. Autor v ní popisuje, jak jednoduše a účině můžeme měnit vaše myšlení a uvažování, a tak mít šťastnější život. Nejen, že vypráví svoje příběhy z praxe, ale zároveň zde najdete pár kapitol, kde se tento princip snaží vysvětlit vědeckými důkazy, a tím pozměnit pohled na zákon přitažlivosti i těm největším realistům. Pokud s podobnými knihami a myšlenkami nemáte moc zkušeností, nebo o nich dokonce nic nevíte, nejspíš budete při čtení této knihy lehce skeptický. Pokud se ale pokusíte začíst s očima dítěte, a zamyslíte se nad samotnou myšlenkou, věřím, že si tento "princip" myšlení oblíbíte tak, jako já.


Sehnat ji můžete zde, nebo v jiných knihkupectví.


Multi HERB

Ve zkratce je to doplněk stravy na podporu imunity. A myslím, že není lepší čas na doporučení, než uprostřed zimy. Obzvlášť, když všude kolem lítají bacily a viry. V jedné kapsli obsahuje vitamíny B2, B6, B12, C, D, E, kyselinu listovou, selen, zinek, železo, probiotika, prebiotika, 5 trávicích enzymů, výtažek z Echinacei (posiluje obranyschopnost organismu), plody Aceroly (zdroj vitamínu C), výtažek z černého rybízu (zdroj vitamínů, antokyanů a polyfenolů) a mnohem více.


Sehnat ho můžete zde.


Noční maska na rty od Laneige

Za poslední měsíc jsem si všimla, že se tato maska čím dál více zobrazuje na sociálních sítích. A já vám povím proč... Je totiž úžasná! :D Musím se přiznat, že toto není úplně oblíbenec za prosinec. Používám ji od září, a tak jsem jen čekala, až budu schopná posoudit její účinky. A ve zkratce - DO PO RU ČU JU. Pokud máte problémy se suchými rty, toto vám určitě pomůže. Vyživuje, hydratuje a zjemňuje. Sice je to noční maska, ale já ji používám kdykoliv během dne, když pociťuji potřebu. Voní jakoby po žvýkačkách, ale velmi jemně a příjemně. (Prodává se i s grepovou a vanilkovou vůní.) Na rtech nelepí a zároveň vypadá spíše jako lest na rty, než jako obyčejný balzám. Spoustu lidí si stěžuje na vyšší cenu. Mohu vás ale ujistit, že za tu cenu, se vyplatí. Zvlášť, když po třech měsících každodenního používání skoro nic neubylo. Věřím, že mi vydrží tak rok. :D


Sehnat ji můžete zde.


Make-up: Dior - Forever skin glow

Tento make-up je také velmi známý. A i když je jeho cena poměrně vysoká, nelituji, že jsem si ho pořídila. Původně jsem plánovala investovat do jiného, ale podobně drahého make-upu, ovšem když jsem v jednom časopise dostala vzorek tohoto rozjasňujícího make-upu od Diora, měla jsem jasno. Na obličeji není vůbec cítit, dá se pěkně vrstvit a obsahuje ochranný faktor SPF 30. Má být vysoce krycí, ale mně osobně připadá spíše středně krycí. To ale nepovažuji za špatnou vlastnost, protože alespoň na pleti nevypadá jako "paštika". Samozřejmě, když potřebuji silnější krytí, nanesu si 2-3 vrstvy a vše je v pořádku. Já osobně používám odstín 1N.


Sehnat ho můžete zde.


Řasenka: Benefit Cosmetic - BAD gal Bang!

Tato objemová řasenka mi pozměnila pohled na řasenky obecně. Vždy jsem si říkala, že nikdy nedám víc jak 200,- za řasenku, protože ty levnější z drogérky musí být kvalitou stejné, jako ty drahé z parfumerií apod... Neříkám, že v drogerii neseženete kvalitní řasenku. Sama jsem tam měla několik oblíbenců. Ale po přečtení spousty pozitivních recenzí na tuto řasenku od Benefit Cosmetic, jsem ji musela vyzkoušet. A opravdu, aplikace této řasenky mi zabere snad 3x méně času, než u jiných řasenek. Nedělá žmolky a řasy stále působí přirozeně. Pokud máte velmi jemné řasy a hledáte řasenku, která vám z řas neudělá "hrábě", tato bude přímo pro vás.


Sehnat ji můžete zde.


Apple AirPods Pro

Kdo by neznal tyto malé, ale překvapivě drahé sluchátka? :D Normálně bych patřila k té skupině lidí, kteří nechápou lidi, co si koupí takto drahý sluchátka. No, ale potom jsem si je vyzkoušela. Nejen, že mají naprosto dokonalý zvuk, ale funkce jako potlačení hluku a režim propustnosti, jsem si ihned zamilovala. Ke všemu to jsou moje první bezdrátová sluchátka, a jsem unešená z toho, že nemusím s sebou všude tahat dvoje sluchátka (lightning k iPhonu + jack k MacBooku). V uších nejsou skoro cítit, nevypadávají a vejdou se kamkoliv.


Sehnat je můžete zde.

 

Doufám, že jste načerpali dostatek inspirace, a na další oblíbence se budete moct těšit opět za měsíc - na konci ledna. :)


*not sponsored


Ráda bych vám, všem mým čtenářům, popřála KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2021! <3 Všem vám přeji spoustu kávy v kavárnách, co nejméně roušek, spoustu letenek a hlavně zdraví. :)


Pac a pusu, Katy

0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page