top of page

OBLÍBENCI | listopad 2020

Tramtaradááá! Vítám vás u nové kategorie článků - Oblíbenci. :) Jednoduše a krátce vám budu každý měsíc představovat nejrůznější produkty (občas i služby), které jsem si oblíbila a chci vám je doporučit.


Musím se přiznat, že jsem původně plánovala řadu oblíbenců natáčet ve formě videí na YouTube. Bohužel ale stále nemám odvahu a dostatečné vybavení, tak jsem se rozhodla, že prozatím budu moje oblíbence představovat ve formě takovýchto článků. Tak snad se vám tato řada bude líbit a načerpáte dostatek inspirace. :)


Bohužel mám zrovna rozbitý foťák, takže kvalita fotky není úplně ideální. Do příště to snad bude lepší. :)


Za uplynulý listopad bych vám ráda doporučila hned několik produktů, které mě nadchly, a pokud jste podobně naladěni jako já, věřím, že z nich budete nadšeni.


Knížka: Kavárna v Kodani od Julie Caplinové

Ideální knížka na dlouhé podzimní/zimní večery. S kávou nebo horkou čokoládou se čte úplně sama. Není to typ knížky, kdybyste se museli nad dějem stále pozastavovat a pečlivě se soustředit. Naopak - má plynulý děj s několika vtipnými i romantickými chvílemi. Naprostou většinu času při čtení této knihy, jsem se přitrouble culila a hihňala mezi stránky. Takže pokud hledáte knížku s jednoduchým, romantickým a nakažlivým dějem, tato je ideální.


Sehnat ji můžete zde, nebo v jiných knihkupectví.


Diář Doller

Tento diář jsem si rozhodla koupit díky skvělé recenzi mojí kamarádky (Díky Terko. <3). A i když kvůli covidu trvalo, než dorazil, to čekání se vyplatilo. Je to naprosto minimalistický nedatovaný diář. V ruce je velmi příjemný a vypadá naprosto stylově. Na konci každého měsíce si můžete zapisovat svoje pokroky, u každého týdne máte dostatek místa na nejrůznější poznámky, cíle, priority, povinnosti atd.. Toto je snad můj první diář, u kterého nemyslím jenom na to, co musím stihnout, zařídit apod., ale spíš ten čas plánování a malování (ano, všude možně si do něj maluju) beru jako takový antistresový rituál.


Sehnat ho můžete zde.


Kabelka od JW PEI

Značka kabelek JW PEI sídlí v Los Angeles v Kalifornii. Vyrábí nejrůznější styly kabelek z veganské kůže a recyklovaných plastů. Vypadají naprosto krásně a nadčasově. Já si po několikadenním vybírání zvolila tuto hnědou variantu kabelky "Mini Flap Bag" a nemůžu si ji vynachválit.


Sehnat ji můžete zde.


Tenký svetřík

Tento kousek nosím na podzim neustále. Krémově béžová barva se hodí ke všemu a umožňuje kombinaci s výraznějšími kousky. Od límečku k levému rameni vedou 4 okrasné knoflíčky ve tvaru kytiček, které tento svetřík dělají decentně elegantní, a to je přeci to nejlepší. :3


Sehnat ho můžete zde.


Chloé

Tuto parfémovanou vodu zná snad každý, kdo se v nich alespoň trochu orientuje. A já se do ní už na první přičichnutí zamilovala. Je to jemná květinovo-pudrová vůně. I když mi přijde vhodnější spíše na jaro a léto, nosím ji i teď, protože mi přijde naprosto elegantně ženská. Hodí se jak na běžné nošení, tak i na speciální příležitosti. No prostě láska. <3 :D


Sehnat ji můžete zde.

 

Doufám, že jsem některé produkty moc nepřechválila. :D Jsou to prostě moji oblíbenci a nedám na ně dopustit. Tak už jen doufám, že jste načerpali dostatek inspirace a můžete se těšit na další díl, který vyjde na konci prosince. :)


Pac a pusu, Katy

0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page