top of page
  • Kateřina Jechová

Korektor, který splývá s pletí | Rare Beauty recenze

Selenu miluju od roku 2008, kdy vyšel film A zase jedna Popelka. :D Tenkrát jsem tenhle film sledovala minimálně 2x denně, teď s odstupem času na něj moc nekoukám, ale Selenu jsem obdivovat nepřestala. Obecně jako každou ženu, která toho tolik zvládne. Takže když se její značka dekorativní kosmetiky Rare Beauty dostala do Česka, věděla jsem, že ji musím vyzkoušet.


Nejsem beauty blogerka ani vizážistka nebo někdo, kdo by byl obrovský nadšenec pro dekorativní kosmetiku. Takže nečekejte recenzi od někoho, kdo má vyzkoušených 3219 jiných korektorů. Vždycky a téměř ve všem razím pravidlo: kvalita > kvantita. A to platí i v mojí dekorativní kosmetice. Nevadí mi si připlatit za kvalitní produkty, které na pleti vypadají krásně, a když potkám produkt, který mi opravdu vyhovuje, trvá mi roky ho vyměnit za jiný. Moje veškerá dekorativní kosmetika se vejde to jedné menší kosmetické taštičky. Ráda se líčím, ale nemám toho moc ozkoušeného. To jen abyste věděli. :DZakoupíte tady


Mám suchou pleť a vrásky pod očima, takže jsem už byla tak nějak smířená s tím, že žádný korektor na mě nebude nikdy vypadat přirozeně a hezky... ale! Selena mi udělala neskutečnou radost, že vytvořila korektor, který opravdu umí obhájit svoji cenu. No koukejte!Korektor jsem aplikovala v malém množství pod oči, na oční víčka, bradu, koutky nosu, tváře, kde se mi lehce dělá růžovka a do středu čela.


Díky kovovému aplikátoru příjemně zchladí oční okolí, rovnoměrně se nanáší, nedělá čmouhy ani se nedrolí, nezalézá do vrásek. S pletí úplně splyne, až pomalu ani není poznat, že jste nalíčení, jen máte sjednocenou a rozjasněnou pleť. Zní to dokonale, ale možná by nemuselo všem vyhovovat jeho lehké krytí. Mně osobně to vyhovuje, myslím, že právě díky tomu vypadá tak přirozeně. Tmavší kruhy pod očima zakryje, ale se zarudlými pupínky nebo jizvičkami po akné si zas tak moc neporadí. Já na pupínky ani akné netrpím *ťuk ťuk*, takže mi ve všem vyhovuje.


Rare Beauty má mimo tohoto ještě jeden korektor (tenhle), který je mnohem víc prodávaný asi kvůli většímu výběru odstínů a vyššímu krytí. Já si ale vybrala tento rozjasňující hlavně kvůli tomu aplikátoru. :D Musela jsem ho vyzkoušet. Ale možná časem budu chtít vyzkoušet i tento víc krycí.


Momentálně mám od Rare Beauty ještě pudr a lesk na rty. Recenzi na tyto produkty si nechám do článku o mojí kompletní dekorativní kosmetice, který vyjde snad brzy. :)


Pac a pusu, Katy

0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page