top of page
  • Kateřina Jechová

Proč nevychází videa na YouTube?

Po několika dotazech a nekonečném slibování druhé části videa z dovolené v Provence, jsem usoudila, že je na čase vám vysvětlit, proč na YouTube už nejsem nějakou dobu aktivní. Důvodů je víc, a tak jsem se rozhodla ani jeden před vámi netajit, a všechno vysvětlit. Ale už teď vám můžu říct, že úplně s YouTube nekončím.První a hlavní důvod, je práce. Jsem velmi časově vytížená prací a když přijdu domů, už nemám náladu, energii ani inspiraci něco natáčet. Často se vracím domů za tmy, kdy se nedá nic zajímavého natočit i kdybych chtěla. Asi to zní jako blbá výmluva, ale je to tak. Když je dobrý týden, mám volnou sobotu. Kterou většinou celou prospím, abych dohnala spánkovou deprivaci.


Druhým důvodem je, že můj noťas přestal zvládat program na editaci videí. No, pravým důvodem bude spíš to, že jsem líná, protože bych si asi mohla zařídit půjčení schopnějšího počítače. No... tenhle důvod raději ignorujte. :D


Třetím důvodem je strach. Už při vydávání prvních videí jsem měla strach, co na to řekne okolí. A ten strach mě neopouštěl. Kdykoliv jsem na veřejnosti zapnula foťák a měla jsem do něj mluvit, zmocnil se mě strach a pocit trapnosti. Všichni okolo mi říkali, že je to o zvyku, že se otrkám, a pak už to budu dělat automaticky a bez pocitu trapnosti, ale mně tyhle začátky byly tak moc nepříjemné, že jsem nechtěla pokračovat. Domácí videa, kde na mě nikdo nekouká, mi přišla v pohodě, ale taky jsem nevěděla, co doma natáčet.


Kdy zase začnu natáčet?

S obnovením mé aktivity na YouTube počítám při stěhování do Prahy. Chci vám ukázat, jak probíhá stěhování a prozradit několik tipů, které stěhování můžou ulehčit. Kdy se budeme stěhovat ještě nevíme, ale doufáme že během letních prázdnin. V září se chystáme na roadtrip jihozápadem USA, který chci na 100 % zdokumentovat a vydat hned několik videí o naší cestě. Každopádně můžete počítat s videy (divný slovo, co? :D) o stěhování, zařizování bytu a cestování po USA. Následně bych ráda navázala videy na nejrůznější témata, ale uvidím, co ještě vymyslím.


Takže prozatím se omlouvám, ale v blízké době videa moc neočekávejte. Možná si najdu čas a dokopu se k dokončení videa z Provence, ale teď vám nemůžu říct, kdy to bude. Každopádně až vyjde, vložím ho i sem. :)


Pac a pusu, Katy

0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Momenty IV.

Comments


bottom of page