top of page
  • Kateřina Jechová

Photo Diary | August 2022

V srpnu se toho dělo opravdu spousta. Furt jsme někde lítali, něco zařizovali a nakupovali. Je mi jasné, že na tento měsíc budu ještě léta vzpomínat. :)Kafe sem, kafe tam. Někdy sama se sebou v kavárně, jindy s kamarádkami. V srpnu jsem se v tomto ohledu celkem hodně rozmazlovala. Ale za ten čas strávený pospolu, to stojí.


Mimochodem burgery moc nemusím, ale ten Bluecheese burger z Náchodského Balcberk Burgers je parádní!Tom si užíval letní dny v bazénu, já si užívala změnu mobilu po 4 letech. Taky jsem jako každý měsíc zašla na nehty a do této třpytivě-červené francie jsem se zamilovala! :) No a taky jsme byli na výletě v Praze, ale nic extra. :DTaky jsem se konečně, poprvé v životě, podívala na Opočenskou Porcinkuli. Na té fotce vypadám trochu jako po chemošce, ale koukejte na tu pleť! :DKoupila jsem si květiny jen tak pro radost, po 5 letech jsem si rozhodla koupit tenisky a užívala si chvilky s naší praštěnou Rosie. <35.8. jsme podepsali kupní smlouvu a byt byl oficiálně náš. :)A začalo stěhování. Vybrat, které knížky s sebou opravdu potřebuju, bylo srdcervoucí. Ale nakonec jsme pobalili krabice, naložili půjčenou dodávku a vyrazili na předání bytu.Započala nová etapa života v našem bytě. Převzali jsme klíče a nastěhovali se. Tekli nám nervy kvůli elektroinstalaci pro kuchyň, ale naštěstí všechno klaplo. Ale pár šedivých vlasů nám to obstaralo. :D


V Ikei jsem našla dýňové svíčky, které v říjnu asi vykoupím, udělala mi radost štětka na záchod a odpaďák, montovali jsme nábytek a na balkóně popíjeli burčák. :)A poslední den v srpnu nám přivezli kuchyň. Montáž trvala 11 hodin ale nakonec jsme byli nadšení. :) Ještě chybí skleněný obklad na zdi a zásuvky, ale ty dorazí až v říjnu.


Pac a pusu, Katy

0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page