top of page
  • Kateřina Jechová

Dekorační wishlist - co musím mít doma

Jop, už jsem napsala dost podobný článek tady, ale tentokrát jsem se rozhodla vám ukázat dekorace, které si opravdu plánuju pořídit do bytu, jen tomu musím dát trochu času. Hlavně kvůli financím. :D Ne že bych na to teď peníze neměla, ale v bytě teď váznou mnohem důležitější věci jako vestavné skříně, noční stolky, pracovní stůl atd. a moje svědomí mi nedovolí dávat peníze za následující "nepotřebné" věci. Každopádně jsem těmto dekoracím naprosto podlehla a jednou je doma mít budu! Tak jdete na to.


H&M HOMEH&M Home má krásné, jednoduché a nadčasové doplňky. Často dost cenově přepálené, co si budem. Ale to je teď úplně všechno. A v porovnání s jinými e-shopy mi přijde, že ty ceny jsou přiměřené, občas i nižší, byť furt vysoké za pouhé doplňky. Každopádně jsem si zamilovala tyto doplňky, které si myslím, že náš byt elegantně doplní.


Vázy jsou moje slabost. Květiny miluju a kdykoliv nějakou dostanu, usuším si ji a udělám z ní dekoraci. A myslím, že v této bílé a černé váze budou vypadat sušené květiny naprosto skvěle.


Každý gauč potřebuje polštáře. My máme béžový gauč a na něm jen jeden polštář v barvě khaki, ke kterému by skvěle ladil tento elegantní bílý s černým okrajem, i ten bílý s černým vzorem.


Svíčky musí krásně vonět i vypadat dobře v interiéru. Tato svíčka voní po bavlně, což je jedna z mých nejoblíbenějších interiérových vůní. A zároveň má fakt krásnou nádobu, která může po vypálení svíčky sloužit jako svícen na čajové svíčky (její flekatý vzor určitě udělá krásnou stínohru), nebo když odlepíte etiketu, může z ní být i krásná sklenička! :)


A jako poslední mě zaujala hnědá mramorová kostka, která slouží jen jako těžítko nebo dekorace. Nic, co by člověk potřeboval nebo co by skutečně využil, ale nemůžu se zbavit představy, jak skvěle bude vypadat na mých módních časopisech na televizní skříňce. :D Možná z této představy časem sejdu, protože je celkem drahá na to, že ji ve výsledku moc nevyužiju. Ale momentálně mi za tu parádu stojí. :D


WESTWINGWestwing je láska. Předražená láska, a tady je to pojmenování fakt na místě. I proto se tady můj wishlist zúžil z 3682 věcí jen na dvě. Každopádně tyto dvě věci fakt nosím v srdíčku a náš obývák je potřebuje!..


Tento stojan na časopisy bude vypadat naprosto parádně vedle našeho gauče. Už dlouho vím, že tam nějaký stojan chci, ale tenhle naprosto předčil moje představy a myslím, že celkový vzhled našeho obýváku pozvedne a dodá trochu stylu. No prostě miluju.


Výběr mísy na ovoce jsem nebrala na lehkou váhu... I když jde o takovou blbost, může se stát hlavním doplňkem kuchyně nebo jídelního stolu. A jelikož do bytu pořizujeme zelené doplňky, tato mísa do naší kuchyně i celého interiéru skvěle zapadne.


BUTLERSButlers má kupu krásných věcí, ale já osobně u nich nejvíc ujíždím na květináče, vázy a svícny. Navíc si myslím, že vzhledem ke konkurenci nemají nejhorší ceny.


Vázy, po kterých koukám už několik měsíců, ale stále jsem se nerozhoupala je objednat. Ať už ta bílá se sušenými květinami, tak i ta zelená s bambusem, kterou na fotce lehce zakrývají další 2 vázy.


Ten bílý pruhovaný květináč vidím na našem jídelním stole. Myslím, že bude vypadat naprosto skvěle, jen vyberu jinou rostlinu, než je na fotce.


A jako poslední vám chci ukázat tento roztomilý svícen se sušenými květinami. Asi si vyberu jen ten menší, ale myslím, že ať ho dám kamkoliv, bude to vypadat naprosto parádně.


 

Doufám, že se vám inspirace líbila i hodila! :) A pokud máte tip na další krásné dekorace, sem s nimi do komentářů!


Pac a pusu, Katy

0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page